عاشوراییان

اجتماع بزرگ عاشوراییان در شب پایانی

آخرین شب از ویژه برنامه محرم روضه عاشوراییان مصادف با شام غریبان اباعبدالله علیه السلام با سخنرانی استاد طاهرزاده و مداحی حاج محمد یزدخواستی یکشنبه نهم شهریورماه برگزار شد. در این شب خیمه عاشوراییان میزبان سردار حاج اکبر پاکزاد بود.

شب پایانی روضه عاشوراییان با حضور گسترده عزاداران حسینی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حالی برگزار شد که فضای  3000 متری که به همت خادمین آیین عشق بازی در شب های گذشته مهیا شده بود، مملو از جمعیت گردید.

استاد طاهرزاده در آخرین صحبت های خود بیان کرد: ما اینجاییم که راه رجوع به حضرت حق را از امام حسین علیه السلام پیدا کنیم، با حقیقت از طریق تفکر روبرو شوید. اگر منکران نبوت به سرنوشت ملت هایی که نابود شدند نظر کنند، برای آنها قلب هایی حاصل می شود که به کمک آن تعقل می کنند. پیامبران خدا آمدند تا افق های معنایی را در مقابل بشر بگشایند تا انسان از احساس پوچی رها شود و کربلا توانست فرهنگ سازی کند و جهان بشری را متوجه غفلت خود بنماید. ما در نظر به حق اگر تقوا را رعایت کنیم  نور خدا برایمان آشکار می شود.

از دیگر آیتم های روضه عاشوراییان در یازدهمین شب برگزاری قرائت زیارت عاشورا، اجرای گروه سرود عاشوراییان و مداحی حاج محمد یزدخواستی بود.

پاسخی بنویسید