عاشوراییان

استقبال‌ بی نظیر از اولین مسابقه ی AR شهری

امسال نهاد تربیت مجموعه فرهنگی عاشوراییان در سه حوزه ی رویداد اوبوتو، حضور دانش آموزان و دانشجویان در برنامه ی هیأت تلویزیونی و نظارت و تقسیم دانش آموزان در قسمت های مختلف محرم فعالیت داشت.

محمدحسین اعتزازیان مسئول نهاد تربیت مجموعه ی فرهنگی عاشوراییان درباره ی بازی اوبوتو گفت: اوبوتو اولین بازی واقعیت افزوده شهریست که خوشبختانه از سوی مخاطبان هدف که سنین ۱۱ تا ۱۴ ساله بودند با استقبال بی نظیری روبرو شده که فراتر از انتظار بوده است.

اعتزازیان در ادامه خاطرنشان کرد: بازی اوبوتو از سوی برخی رسانه ها و موثرین شهری و کشوری بسیار مثبت تلقی شده و نگاهی همراه با تحسین و تحیر داشته است و برخی از آنان اذعان داشته اند که عاشوراییان این فرصت را در اختیار آن ها قرار دهد و همکاری جدیدی با آن ها داشته باشد تا از تجربه ی عاشوراییان در این زمینه استفاده شود.

او درگاه ورودی دانش آموزان به زیر خیمه ی عاشوراییان را در محرم امسال بازی اوبوتو دانست و گفت: این یک حرکت خلاق برای مجموعه فرهنگی عاشوراییان تلقی می شود. رویداد اوبوتو تا بیستم شهریور ادامه دارد که از هشتم این ماه پنج نقطه نهایی برای بازیکنان باز می شود و بیستم شهریور ماه یک رویداد حضوری رقم خواهد خورد که دانش آموزان و رتبه های برتر اوبوتو حضور خواهند داشت و در آن برنامه برنده جایزه ویژه مشخص می شود. همچنین در پایان هرشب برندگان روزانه این بازی معرفی می شوند و جوایز خود را در روضه دریافت می کنند.

این فعال فرهنگی در ادامه درباره ی نقش دانش آموزان و حضور پررنگ آن ها در برنامه تلویزیونی افزود: دانش آموزان و دانشجویان قبل از شروع برنامه در جلساتی پیرامون موضوعات مختلف، بحث و تبادل نظر با کارشناس برنامه حجت الاسلام سهروردی صورت می گرفت تا بچه ها آماده ی پرسشگری در برنامه شوند؛ که در قسمت بانوان ۶۰ الی ۷۰ نفر و قسمت آقایان ۳۰ نفر شرکت کننده حضور داشتنند.

اعتزازیان در آخر یادآور شد: امسال حوزه ی نهاد تربیت نظارت بیشتری بر تقسیم نوجوانان داشته است و فضای تربیتی آن ها در قبل و بعد از محرم با حضور مسئولین مجموعه صورت گرفته است که به روند اجرای برنامه ها و اهداف ما کمک شایانی کردند و جو بسیار خوبی ایجاد کرده است و از نکته های ویژه محرم امسال رعایت قوانین نهاد تربیت از سمت دانش آموزان و جوان تر شدن کادر و پایین آمدن میانگین سنی در مجموعه بوده است.

پاسخی بنویسید