عاشوراییان

دین داری در دوران کرونا

هیأت تلویزیونی ” آیین عشق‌بازی ” تولید مجموعه فرهنگی عاشوراییان در دهه اول محرم الحرام از ۳۱ مردادماه ۱۳۹۹ بصورت زنده روی آنتن شبکه استانی اصفهان می رود.

عاشوراییان که محرم سال های گذشته با همکاری صدا و سیمای استان اصفهان و حضور کارشناسانی همچون حجج اسلام شهاب مرادی و محمدرضا زائری، هیئت تلویزیونی را  تولید و پخش نموده است؛ امسال در دهه اول محرم تحت عنوان «آیین عشق بازی» با حضور حجت الاسلام دکتر سهروردی و ۱۰۰ نفر از نوجوانان و دانش آموزان به صورت زنده از شبکه استانی اصفهان حوالی ساعت ۲۲ الی ۲۳روی آنتن می رود.

این مجموعه فرهنگی که امسال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت در مکان، ظرفیت کمتری برای پذیرش مخاطبان دارد، با طراحی این برنامه تلویزیونی سعی دارد تا مخاطبان از طریق شبکه تلویزیونی استان اصفهان با عاشوراییان همراه شوند.

به گفته عشاقی مدیر مجموعه فرهنگی عاشوراییان این برنامه تلویزیونی زیر خیمه اصلی و هرساله عاشوراییان ضبط خواهد شد و سعی شده در طراحی استودیو، تمام المان هایی که سال گذشته در این سالن بوده، حفظ شود و در واقع خیمه عاشوراییان همان استودیوی برنامه است؛ وی در ادامه خاطرنشان کرد: مجری برنامه وحید ملتجی خواهد بود که به همراه کارشناس برنامه با موضوع «دین داری در شرایط کرونا و پساکرونا» با دانش آموزان و جوانان حاضر در استودیو به گپ و گفت خواهد نشست.

عشاقی با اشاره به اینکه برنامه ترکیبی خواهد بود و شامل آیتم ها و بخش های مختلفی است؛ یادآور شد: عاشوراییان سعی دارد با تولید و پخش این برنامه، الگوی موفقی را در ساخت و پخش یک هیئت تلویزیونی ارائه دهد

پاسخی بنویسید